Porysowano samochód. Policja poszukuje tej kobiety

  • Post Category:Polska

Policjanci z Bielan prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia samochodu. Do zdarzenia doszło w okresie od 11 do 12 stycznia bieżącego roku w Warszawie przy ul. Makuszyńskiego. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęć lub posiadają informacje na jej temat.

Reklama

Fot. Policja

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego bielańskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia samochodu poprzez porysowanie powłoki lakierniczej. Zdarzenie miało miejsce w okresie od 11 do 12  stycznia 2019  w Warszawie na parkingu niestrzeżonym przy ul. Makuszyńskiego.

Reklama

Kobieta na publikowanych zdjęciach najprawdopodobniej ma bezpośredni związek z tym przestępstwem. Wszyscy, którzy rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety proszeni są o kontakt, telefoniczny pod numerami (22) 603-10-11, (22) 603-71-55, (22) 603-71-56. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected], proszę powołać się na numer sprawy D-II-651/19.