GIS ostrzega: w tym produkcie mogą znajdować się kawałki szkła

W buraczkach tartych o smaku łagodnym marki „Zaczarowany Ogród” mogą znajdować się kawałki szkła. GIS ostrzega, by nie spożywać produktu o numerze partii 11.2020 B 20118.

Reklama

Fot. GIS

Partia nr 11.2020 B 20118 zostaje wycofana ze sprzedaży. Jeżeli posiadacie produkt o wymienionym numerze partii, możecie oddać go do sklepu bez okazywania paragonu.

Reklama

„W związku ze skargą konsumenta dotyczącą obecności szkła oraz w związku z tym, że zakład produkcyjny nie jest w stanie zagwarantować, że w pozostałych opakowaniach kwestionowanej partii produktu nie znajduje się szkło POLOmarket Sp. z o. o. podjął decyzję o wycofaniu ze sprzedaży w sklepach sieci POLOmarket wskazanej w komunikacie partii produktu ‚Buraczki tarte o smaku łagodnym’ marki Zaczarowany Ogród” – pisze GIS

„W związku z powyższym w sklepach należących do sieci POLOmarket umieszczona została informacja o wycofaniu produktu z obrotu oraz możliwości jego zwrotu w każdym sklepie należącym do sieci, niezależnie od sklepu, w którym był dokonany zakup, bez okazywania paragonu.

Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej nadzorują działania prowadzone przez przedsiębiorcę” – dodaje GIS w komunikacie.

Close Menu