Kierowca fioletowego Lamborghini o wartości 1,5 mln zł wjechał do rowu

Bitcoinowy potentat rozbił fioletowe Lamborghini o wartości 270 000 funtów (1,5 mln złotych), po tym jak wjechał do rowu po ześlizgnięciu się musiał skręcić, aby nie uderzyć w latarnię.

Reklama

Supersamochód Lamborghini Huracan Performante o wartości 270 000 funtów został sfotografowany w rowie w Enfield w północnym Londynie, w niewielkiej odległości od boiska treningowego Tottenham Hotspur.

Reklama

Huracan jest własnością Michaela Hudsona, właściciela firmy doradczej Bitstocks zajmującej się rynkiem kryptowalut.

Charalambous, który znany jest jako „człowiek bogaty i sławny dzięki swoim drogim przejażdżkom”, przyszedł dziś rano z pomocą, by pomóc swojemu przyjacielowi w odzyskaniu uszkodzonego Lamborghini.

Zwolennik samochodów celebrytów powiedział: „Po prostu zsunął się trochę pod wpływem wody i skręcił, aby uniknąć zderzenia z latarnią. Lepiej było trafić w rów niż latarnię – dodał właściciel Lamborghini”

Nie było rannych i żadne inne samochody nie brały udziału w kolizji. Był jedynym w samochodzie i musiał się wspiąć po siedzeniach, żeby się wydostać. Mieszka w pobliżu, więc po prostu wrócił do domu.

Zamknęliśmy drogę i wyciągnęliśmy samochód z rowu.

„Pojazd nie ma zbyt wielu uszkodzeń, ale to Lamborghini Performante i jest jednym takim – to jedyny taki kolor. Miał go specjalnie pomalowany na kolorową altówkę SE30.

Close Menu