Nielegalne papierosy przy Targowej: W koszach na śmieci, za elewacją i w bramie, pod plandeką skutera oraz w skrzyni na piasek

W okolicy wiaduktu kolejowego na ul. Targowej od dawna prowadzony jest nielegalny handel papierosami pochodzącymi z nielegalnych źródeł. Miejsce to jest regularnie kontrolowane przez straż miejską. W efekcie ostatniej kontroli ujawniono 167 paczek papierosów.

Reklama

Fot. Straż Miejska m. st. Warszawy

 

Reklama

W niedzielę 3 lutego około godz. 8.00 rano jeden z patroli z VII Oddziału Terenowego zauważył kobietę trzymającą kilka paczek papierosów w ręku i oferującą je przechodniom. Podjęto interwencję. Kobieta została ujęta, wezwano patrol policji. Oczekując na przyjazd policjantów strażnicy miejscy skontrolowali miejsca, w których handlarze najczęściej chowają oferowany towar. W koszach na śmieci, elementach małej architektury, za elewacją pobliskiego budynku i w jego bramie, pod plandeką zaparkowanego skutera oraz w skrzyni na piasek strażnicy miejscy zabezpieczyli łącznie 167 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Ujęta kobieta została przekazana policji.

źródło: Straż Miejska m. st. Warszawy

Close Menu