Zaginęła 16-letnia Paulina Miech-Pytlakowska

  • Post category:Polska

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie poszukują zaginionej Pauliny Miech- Pytlakowskiej z Nysy. Dziewczyna 9 sierpnia 2017 r. wyszła z domu około godziny 11:00 i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Nysie.

Reklama

Fot. Policja
PAULINA MIECH-PYTLAKOWSKA

Reklama

lat 16.
zam. Nysa
Rysopis: wzrost ok. 170cm, waga ok. 50kg, szczupła budowa ciała, włosy farbowane czarne długie, nos średni, uszy małe, oczy niebieskie, twarz owalna.

Zaginiona  ostatni raz widziana była  9 sierpnia  2017 roku w godzinach porannych i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Pauliny Miech- Pytlakowskiej  , proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Nysie tel. 77/ 4090904 , bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.