Zabójstwo w Grudziądzu. Zatrzymano męża ofiary

Grudziądzcy policjanci i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci 45 – letniej kobiety, do której doszło w sobotę (1.12.2018). Śledczy prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa. Do sprawy policjanci zatrzymali 49 – letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tego czynu. Wczoraj (3.12.2018) prokurator przedstawił zatrzymanemu zarzut dokonania zabójstwa. Dzisiaj sąd podjął decyzję, że podejrzany trafi do aresztu na 3 miesiące.

Reklama

Fot. Policja

 

Reklama

W sobotę (1.12.2018) tuż po godzinie 18.00 dyżurny grudziądzkiej policji otrzymał informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego dotyczącą zgonu kobiety, do którego doszło w jednym z mieszkań przy ul. Chełmińskiej w Grudziądzu. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy potwierdzili informację.

W mieszkaniu znajdowało się ciało 45 – letniej kobiety. Ustalenia pracujących na miejscu policjantów wskazywały, że śmierć kobiety nastąpiła w wyniku zabójstwa. Śledczy zabezpieczyli ślady i przeprowadzili oględziny miejsca, ustalono świadków. Czynności na miejscu zdarzenia były wykonywane pod nadzorem prokuratora, który zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Do sprawy został zatrzymany 49- letni mężczyzna mąż ofiary podejrzewany o dokonanie tego czynu.

Wczoraj (3.12.2018) policjanci doprowadzili mężczyznę do Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu, gdzie usłyszał zarzut dokonania zabójstwa. Dzisiaj (4.12.2018) Sąd w Grudziądzu zadecydował, że podejrzany trafił do aresztu na 3 miesiące. Za zabójstwo mężczyzna może resztę życia spędzić w więzieniu.

Close Menu