Lublin: Tragiczny wypadek na krajowej 19. Nie żyją trzy młode osoby

  • Post category:Polska

W niedzielny wieczór pomiędzy Kraśnikiem a Janowem Lubelskim, na drodze krajowej nr 19,. wydarzył się tragiczny wypadek. Na wysokości miejscowości Zarajec zderzyły się dwa samochody. Troje młodych osób poniosło śmierć na miejscu.

Reklama

Fot. Policja
Fot. Policja

Około godziny 20:30 zderzyły ię dwa samochody. Jak podaje portal Lublin112: „kierujący autem marki Volkswagen Golf stracił panowanie nad pojazdem, który następnie zaczął się obracać i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Skoda. Po zderzeniu volkswagen wypadł z drogi i dachował. Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz zespoły ratownictwa medycznego.”.

Reklama

Jak podała portalowi Lubllin112.pl asp. Faustyna Łazur z janowskiej Policji: „W zderzeniu pojazdów zginęły trzy osoby w wieku od 14 do 17 lat, mieszkańcy powiatu kraśnickiego. Nastolatkowie podróżowali volkswagenem, którym kierował 19-latek. Do szpitala przetransportowano dwie osoby podróżujące skodą 52-latka i 48-letnią kobietę oraz kierowcę volkswagena. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.”