Przystanek Woodstock z lotu ptaka [ZDJĘCIA][WIDEO]

  • Post category:Polska

Z lądu, z wody ale i z powietrza policjanci dbają o bezpieczeństwo mieszkańców Kostrzyna oraz woodstock’ owiczów. Przekaz wideo bezpośrednio odbierany jest w sztabie operacji, dzięki czemu koordynacja działań oraz dynamika podejmowanych decyzji jest duża większa i skuteczniejsza. Mi-2 będzie zatem pomocny w ocenie tego co dzieje się na woodstock’owym polu czy drogach dojazdowych do przygranicznego Kostrzyna, co przy zwiększonym natężeniu ruchu nie jest bez znaczenia.

Reklama

Spośród wielu środków policyjnych, które są wykorzystywane do zabezpieczenia  XXIII Przystanku Woodstock, nie sposób wymienić policyjnego śmigłowca. Mi-2, bo o nim mowa niesamowicie ułatwia służbę policjantów w przygranicznym Kostrzynie. Maszyna, która ma zamontowaną kamerę na bieżąco przekazuje zapis obrazu, który bezpośrednio trafia do serca policyjnych działań- sztabu. Stąd informacja o stanie faktycznym momentalnie przekazywana jest do dowódców poszczególnych odcinków, a później już do policjantów rozlokowanych na wyznaczonych wcześniej posterunkach. To przykład szybkiej koordynacji działań oraz dynamicznie wykonywanych czynnościach dzięki czemu efektywność wykonywanych przez Policję zadań jest bardzo wysoka. To z kolei ma przełożenie na bezpieczeństwo wszystkich tych, którzy zdecydowali się odwiedzić Kostrzyn nad Odrą.

Reklama

Policyjne śmigłowce, które na co dzień wykorzystywane są w akcjach ratowniczych, poszukiwawczych, wykrywczych, działań pościgowych czy właśnie tych związanych z ruchem drogowych, stanowią bardzo poważne wzmocnienie policyjnej służby. Szczególnie tak potrzebne podczas zabezpieczania Przystanku Woodstock.