Zaginęła 15-letnia Wiktoria Ślączka

Mokotowscy policjanci poszukują zaginionej 15-letniej Wiktorii Ślączka. Zaginiona w nocy z 9 na 10 września 2018r. Wyszła z domu od tamtej pory nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu z rodziną ani osobami bliskimi. Każdy kto posiada jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej lub widział ją w ostatnim czasie proszony są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym mokotowskiej Policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7 lub najbliższą jednostką Policji.

Reklama

Fot. Policja

Wiktoria ma 164 cm wzrostu, jest normalnej budowy ciała, ma długie włosy farbowane na kolor blond i niebieskie oczy, owalną twarz, normalne uszy, prosty, normalny nos i pełne uzębienie.

Reklama

Wiadomo, że dniu zaginięcia ubrana była w jasne spodnie typu „rurki” oraz inne nieustalone części garderoby. Miała przy sobie plecak typu worek firmy „Nike”

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 22 603 11 55 l, najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997.

Informacje można również przekazywać na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Close Menu