Znęcał się nad swoimi dziadkami

Trzy miesiące aresztu, taką decyzję podjął sąd w stosunku do mężczyzny podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoimi dziadkami. Jak ustalili wolscy policjanci 28-letni wnuczek wielokrotnie wszczynał awantury, podczas których popychał i ubliżał im. Za znęcanie grozi mu kara pozbawienie wolności nawet do 5 lat.

Reklama

Fot. Pixabay

Według ustaleń wolskich policjantów zatrzymany mężczyzna od roku znęcał się nad 83-letnią babcią i dziadkiem. Wnuczek mieszkał razem z nimi, podczas licznych awantur popychał ich i ubliżał. Nie wiadomo, z jakiego powodu agresja mężczyzny narastała. Kiedy przyjechali krewni w odwiedziny i zauważyli co się dzieje, natychmiast zaalarmowali służby mundurowe. Podczas jednej z awantur 28-latek rzucił się na krewną czym spowodował rozstrój jej zdrowia, kobieta trafiła do szpitala. Policjanci przyjechali na miejsce. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi.

Reklama

Po przesłuchaniu podejrzany usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego oraz naruszenie czynności narządu ciała. Na podstawie zebranych materiałów dowodowych sąd zadecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztowania. Za znęcanie grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Close Menu