Wyrzucił przez okno telewizor i zaatakował interweniujących policjantów

  • Post category:Polska

Policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornej zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który wyrzucał przez balkon wyposażenie wynajmowanego mieszkania w tym telewizor. Podczas interwencji zaatakował on rękoma policjantów, został natychmiast obezwładniony, a na jego rekach znalazły się policyjne kajdanki. Nie uniknie on teraz odpowiedzialności karnej za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Reklama

Fot. KPP Piaseczno

Do nietypowej interwencji doszło w jednym z bloków w centrum Konstancina- Jeziornej. Policjanci zostali zaalarmowani przez mieszkańców domu, że z jednego z mieszkań mężczyzna wyrzuca rzeczy. Jednym z wyrzuconych przedmiotów był telewizor.

Reklama

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce próbowali go uspokoić, lecz mężczyzna nie zastosowywał się do podawanych mu poleceń. Przeciwnie zaatakował on rękoma policjantów, co spotkało się z natychmiastową reakcją. Mężczyzna został obezwładniony, a na jego rękach znalazły się policyjne kajdanki.

Okazało się, że 34- latek z mieszkania nie wyrzucał swoich rzeczy, mieszkanie wynajmował od mieszkańca Trójmiasta właściciela zniszczonych przedmiotów.

Mężczyzna noc spędził w policyjnej celi, zostały mu już przedstawione zarzuty za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Kodeks karny przewiduje za to przestępstwo nawet do 3 lat pozbawienia wolności.