Widzisz karetkę, policję, straż? Zjedź! Pomóż tworzyć KORYTARZ ŻYCIA! [NASZ PATRONAT][WIDEO]

  • Post category:Polska

Mieszkając lub pracując w dużych miastach, na co dzień borykamy się z problemami komunikacyjnymi pojawiającymi się na zatłoczonych drogach w godzinach porannego i popołudniowego szczytu. Bardzo często pojazdy uprzywilejowane służb ratowniczych prowadzą bezskuteczną walkę z czasem stojąc w ogromnych korkach. Chcąc zwrócić uwagę na problem braku „KORYTARZA ŻYCIA”  pojazdy służb ratunkowych wyposażono w wideorejestratory, dzięki którym gromadzone są materiały filmowe. Posłużą one do stworzenia spotu informacyjnego! W tak licznej grupie na pewno będzie nam łatwiej dotrzeć do szerszej grupy społeczeństwa i wspólne pracować dla osiągnięcia zamierzonych celów. Wierzymy, że z dnia na dzień akcja będzie się rozrastać! Redakcja ToSieDzieje.pl objęła akcję swoim patronatem medialnym!

Reklama


Wspólne porozumienie pomiędzy jednostkami OSP Czerna

Reklama

 i  OSP Ujazd Górny zaowocowało realizacją akcji społecznej pt. „KORYTARZ ŻYCIA – WŁĄCZ MYŚLENIE!”. Jako brać strażacka działająca społeczne, każdego dnia dajemy świadectwo walki o poprawę bezpieczeństwa, ochronę życia
i zdrowia ludzi. W swoich działaniach nie jesteśmy osamotnieni. Przyłącza się do nas coraz więcej organizacji i instytucji, dla których walka o lepsze jutro jest sprawą priorytetową. 
Dolnośląski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu objął patronatem honorowym nasze przedsięwzięcie. Stanowi to dla nas wszystkich, zaangażowanych realizację projektu wielkie wyróżnienie i wzmacnia w przekonaniu, że nasze działania mają sens.
Władze komendy wyraziły chęć ścisłej współpracy przy tworzeniu spotu informacyjnego, a także zapewniły, że przyłożą wszelkich starań w promocję akcji. Współpracują z nami również strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Bolesławcu i Środzie Śląskiejoraz Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu i Jeleniej Górze.

źródło: http://korytarzzycia.pl/