Krasnystaw: Zaginęła Marta Krzeszowska

  • Post category:Polska

Krasnostawscy Policjanci poszukują zaginionej 57-letniej Marty Krzeszowskiej. Kobieta w nocy 26/27 lipca br. pomiędzy godz. 2:00 a 5:30 wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu, nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginioną, bądź też znają miejsce jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie.

Reklama

Fot. Policja

Zaginiona to:

Reklama

Marta Krzeszowska
at 57
zam. Gany gm. Żółkiewka.

W nocy z 26/27 lipca b.r. pomiędzy godz. 2:00-5:30 wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła. Nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi. Wymieniona leczy się na schizofrenię. W przeszłości dwukrotnie dochodziło do jej zaginięć.

Rysopis zaginionej: wzrost 165cm, waga około 75 kg, sylwetka otyła, włosy długie, czarne z przesmykami siwych, twarz owalna, oczy szare, posiada widoczne ubytki w uzębieniu. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną bluzkę i czarne spodnie oraz buty typu „gumofilce”.

Dotychczas podjęte działania poszukiwawcze nie przyniosły skutku. Zaginionej szukają policjanci, strażacy, rodzina oraz okoliczni mieszkańcy.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 997/112.

PW