Matka z zarzutem zabójstwa. Nowe fakty w sprawie zabójstwa 6-miesiecznego chłopca!

  • Post category:Polska

Morderstwo na 6 miesięcznym chłopcu i znęcanie się nad jego 2,5 letnią siostrą. To horror jaki rozgrywał się w Rzeszowie. Jak podaje TVN na ciele dziewczynki znaleziono między innymi ślady po przypalaniu papierosami. Matka usłyszała zarzut zabójstwa. „W sprawie zatrzymano również dwóch mężczyzn. Jeden z nich jest również ojcem dziecka. To czy zostaną im postawione zarzuty zależy od materiału dowodowego oraz zeznań matki.” – podaje prokuratura

Reklama

Fot. Pixabay

 

Reklama

Policjanci o zdarzeniu zostali poinformowani wczoraj po południu. Z przekazanych informacji wynikało, że do szpitala w Rzeszowie zostało przewiezione 6-miesięczne dziecko. Jak się okazało chłopczyk posiadał liczne obrażenia, w tym obrażenia głowy.

Jak ustalono karetkę pogotowia wezwała matka gdy zauważyła, że dziecko nie daje oznak życia. Ratownicy podjęli reanimację, która była kontynuowana w szpitalu. Udało się przywrócić czynności życiowe, jednak stan dziecka lekarze określali jako krytyczny.

W związku z tym, wczoraj wieczorem policjanci zatrzymali rodziców chłopca, 26-letniego ojca i 23-letnią matkę. W czasie prowadzonych czynności przy matce przebywała 2,5-letnia córka, u której policjanci zauważyli obrażenia. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Lekarz potwierdził spostrzeżenia policjantów i mimo, że obrażenia dziewczynki nie zagrażały jej życiu, zdecydowało o zabraniu dziecka do szpitala.

Niestety mimo starań lekarzy dziecka nie udało się uratować. Chłopiec zmarł dzisiaj w szpitalu.