Nagi mężczyzna wyskoczył z okna. Uciekał przed antyterrorystami [WIDEO]

Wielka obława sił policji, antyterrorystów, CBŚP i Straży Granicznej doprowadziły do zatrzymania 16 osób należących do zorganizowanej grupy przestępczej. Podczas akcji podejrzany mężczyzna nago wyskoczył z okna.

Reklama


Akcja polegała na wejściu jednocześnie do 34 mieszkań i domów na terenie Warszawy, Wołomina i okolic.

Reklama

W czasie akcji w podwarszawskich Ząbkach jeden z podejrzanych mężczyzn chciał uciec przez okno. Musiał być zaskoczony interwencją, ponieważ nie miał na sobie ubrań.

Działania policjantów z Wołomina prowadzone przy wsparciu: Komendy Stołecznej Policji, innych jednostek garnizonu warszawskiego, Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji, BOA KGP, Biura Kryminalnego KGP, Wydziału Operacji Lotniczych – Zarządu Lotnictwa Policji KGP oraz funkcjonariuszy CBŚP i Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, doprowadziły do zatrzymania kolejnych 16 osób podejrzewanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się produkcją, wprowadzaniem do obrotu, udzielaniem i posiadaniem znacznych ilości środków odurzających oraz handel bronią i włamania.

Ponad 115 funkcjonariuszy przeszukało 34 miejsca. To dalszy ciąg realizacji sprawy, w której już w czerwcu i wrześniu ubiegłego roku, a następnie w lutym br. zatrzymanych zostało ponad 100 osób. Wobec 63 zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, a wobec 9 dozór policyjny oraz poręczenia majątkowe.

Close Menu