Z OSTATNIEJ CHWILI: pchnął go nożem w serce! Poszkodowany jest w stanie krytycznym

Policjanci z komisariatu IV w Częstochowie zatrzymali 48-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa swojego 57-letniego kolegi. Z ustaleń śledczych wynika, że między mężczyznami doszło do nieporozumienia. Pokrzywdzony otrzymał cios w serce zadany nożem kuchennym. Jego obrażenia są bardzo poważne.

Reklama

Fot. Shutterstock

W poniedziałek, 07.05.br., późnym wieczorem, oficer dyżurny z komisariatu IV w Częstochowie otrzymał zgłoszenie interwencji w centrum miasta.

Reklama

Z zebranego do tej pory materiału dowodowego wynika, że między dwoma znajomymi, którzy spożywali razem alkohol, doszło do nieporozumienia. W pewnym momencie 48-latek miał chwycić za nóż kuchenny i wbić go 57-latkowi w klatkę piersiową. Ostrze trafiło w serce. Na szczęście pomoc służb ratunkowych przyszła na czas. Pogotowie, które przyjechało na miejsce przetransportowało pokrzywdzonego do szpitala. Jego stan jest poważny.

48-latek został zatrzymany. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Dzisiaj, 09.05.br., usłyszał w Prokuraturze Rejonowej Częstochowa-Południe zarzut usiłowania zabójstwa. Czynności w tej sprawie są w toku.

Close Menu