Uwaga! Zaginęła Kamila Czerwionke z Gdańska

  • Post category:Polska

Policjanci z Komisariatu II w Gdańsku poszukuje 35-letniej Kamili Czerwionke z Gdańska. Kobieta kilka dni temu wyszła z jednego z lokali na Śródmieściu i do chwili obecnej nie powróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Reklama

Fot. Policja

Z relacji jej znajomych wynika, że 35-letnia Kamila Czerwionke w ubiegłą niedzielę (23 lipca br.) ok. godz. 03.30 wyszła z jednego z lokali na Śródmieściu przy ul. Targ Węglowy i do chwili obecnej nie wróciła do domu ani nie skontaktowała się z rodziną. Informację o zaginięciu rodzina przekazała Policji w poniedziałek (24 lipca br.) wieczorem.

Reklama

Zaginiona jest szczupłej budowy ciała, ma 160 cm wzrostu, waży ok. 60 kg, włosy długie ciemne, oczy ciemne. W dniu zaginięcia ubrana była w bluzkę z długim rękawem koloru różowo-czarnego, spodnie koloru czarnego. Miała przy sobie torebkę na ramię koloru czarnego.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia kobiety lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji II w Gdańsku przy ul. Piwnej 32/35, tel. (058) 32-14-622 lub pod numerem alarmowym 997 i 112.