Uber zrobił promocję z McDonaldem. Warszawiacy wściekli

  • Post category:Polska

Do każdego zestawu zamówionego przez McDeliverey, Uber dodawał dziś gadżety. Były to dres World Famous, piżama w hamburgery oraz poszewki i koc piknikowy McDonalds. Chętnych było tak dużo, że przedmioty skończyły się w kilka minut, a Uber anulował zamówienia.

Reklama

Fot. Materiały prasowe

 

Reklama

Promocja miała obowiązywać od 11.00. Pojawiły się nawet głosy, że gadżety skończyły się przed wyznaczoną godziną, ale, jak twierdzą przedstawiciele Uber Eats, nie jest to możliwe.

„Absolutnie nie jest prawdą, że gadżety skończyły się na 5 minut przed 11.00 (proszę przy okazji pamiętać, że i tak nie byłoby możliwości złożenia zamówienie przed godziną 11.00 – aplikacja umożliwia składania zamówień między godziną 11.00 a 23.00), ale prawdą jest, że użytkownicy aplikacji w ciągu zaledwie kilku minut od uruchomienia aplikacji zamówili wszystkie dostępne gadżety” – pisze nam Magdalena Szulc z biura prasowego przewoźnika.

„Zainteresowanie McDelivery Day przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – warszawiacy w ciągu zaledwie kilku minut zamówili wszystkie dostępne gadżety. Przepraszamy wszystkich użytkowników UberEATS, którzy w związku z akcją musieli dłużej poczekać na jedzenie, a osoby, które nie otrzymały zamówienia prosimy o kontakt z naszym działem POMOCY przez aplikację lub zgłoszenie reklamacji zgodnie z regulaminem na t.uber.com/gadzety” – brzmi oficjalne oświadczenie sieci.