Bareja wiecznie żywy. Apteka w Warszawie walczy kartkami z sąsiednią apteką

Apteka Tania z Universamu byly ostatnim czynnym punktem w tym budynku.  Teraz mieści się ona w sąsiedniej Galerii Wiatraczna (nie mylić z galerią Rondo Wiatraczna,  która stoi w miejscu Universamu.

Reklama

Fot. Rondo Wiatraczna

 

Jak się okazuje Universam sam w sobie nadal jest marką i nazwa apteka z Universamu lub podobnie brzmiące nazwy stała się zarzewiem wojny między punktami farmaceutycznymi.

Reklama

Czytelniczka  Emilia przysłała do fanpage Rondo Wiatraczna zdjęcie z apteki, która jak pisze fanpage: „toczy z sąsiednią apteką wojnę o klientów, oraz to która jest tą prawdziwą apteką z Universamu  
Kabaret, szkoda,że nie konkurują cena i obsługa klienta.” – zauważa prowadzący fanpage Rondo Wiatraczna.

„Jak się dowiedzieliśmy ten jawny brak sympatii występuje między dwiema z trzech w/w placówek. Komunikaty widniejące na drzwiach założonej w 2014 roku i cieszącej się opinią taniej Apteki z Universamu odnoszą się do otwartej w ostatnim czasie, i to tuż za ścianą, Apteki Universum.

Trzeba przyznać, że nazwy są do siebie bardzo podobne i mniej zorientowani mogą się pogubić.

Z danych dostępnych w sieci wynika, że obie apteki należą, a przynajmniej należały, do… tych samych właścicielek. I to chyba tu należy szukać przyczyn obecnego stanu rzeczy.” – czytamy na witrynie Nasz Grochów.

„Dodatkowa ciekawostka. Druga apteka z Universamu znajduje się na Woli, na ulicy Krempowieckiego Widać nastąpił podział przez pączkowanie.” – zauważa Pan Artur.

Close Menu