Rozwiesił nagie zdjęcia na mieście, a na nich… nieletnia dziewczynka podpisana imieniem i nazwiskiem!

Policjanci z Jaworzna prowadzą postępowanie w sprawie rozpowszechniania intymnych zdjęć w przestrzeni publicznej. Do tego czynu doszło poprzez umieszczenie na tablicy ogłoszeń w centrum miasta obscenicznych fotografii. Moment ten zarejestrowały kamery. Dzisiaj policjanci ustalili sprawcę, którym okazał się 15-letni chłopak. O jego dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny, gdzie trafią materiały w tej sprawie.

Reklama

Fot. Policja

Policjanci z Zespołu do spraw Nieletnich i Patologii jaworznickiej komendy policji wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia, jakie miało miejsce wczoraj w centrum miasta. Nieznana wówczas osoba zawiesiła na tablicy ogłoszeń przy ulicy Mickiewicza pornograficzne zdjęcia wraz z fotografią nieletniej dziewczynki, podpisując je jej imieniem i nazwiskiem.

Od wczoraj policjanci podjęli szereg działań, zmierzających do ustalenia i zatrzymania sprawcy. W tej sprawie przeprowadzono rozmowę z pokrzywdzoną dziewczyną oraz jej matką. Działania mundurowych doprowadziły ostetecznie do ustalenia tożsamości osoby, która umieściła zdjęcia na tablicy ogłoszeń.

Reklama

Obecnie zajmujący się tą sprawą policjanci opracowują wniosek do Sądu Rejonowego w Jaworznie o zastosowanie środków wychowawczych wobec 15-letniego chłopca, który dopuścił się tego czynu.

Close Menu