Zatrzymują kierowce, otwiera bagażnik, a tam… człowiek! Okazało się, że…

Kieleccy policjanci zatrzymali 20-letniego kierowcę hondy, który w swoim samochodzie znalazł miejsce dla szóstego pasażera w bagażniku. Kierowca został ukarany mandatem karnym, a na jego konto doliczony został 1 punkt karny. Kontrolę nagrała kamera policyjnego wideo rejestratora.

Reklama

 

W Wielki Piątek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach na ul. Białogońskiej zatrzymali do kontroli osobową hondę. Samochód wzbudził podejrzenia policjantów, ponieważ niemal tarł podwoziem o asfalt.

W trakcie kontroli okazało się, że w samochodzie oprócz kierowcy znajdowało się 4 pasażerów. Kierowca został przebadany na zawartość alkoholu i narkotyków z wynikiem negatywnym. Gdy funkcjonariusze poprosili o otworzenie bagażnika pojazdu okazało się, dlaczego 20-latek tak nerwowo zachowywał się podczas kontroli. W środku leżał 19-latek, który jako 5 pasażer był zaskoczony widokiem policjantów.

Reklama

20- latek został ukarany 300 złotowym mandatem karnym, a na jego konto doliczony został 1 punkt karny. 19- latek z kolei podróż do domu musiał kontynuować pieszo.

Close Menu