Poznań: Rowerzysta atakuje przechodniów! Szuka go policja [WIDEO]

  • Post category:Polska

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto proszą o kontakt wszystkie osoby, którzy rozpoznają rowerzystę, którego postać została zarejestrowana na monitoringu. Mężczyzna kopnął w plecy idąca kobietę, w wyniku czego doznała ona urazu miednicy. Jeśli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę lub zna jego miejsce przebywania, proszony jest o kontakt z Policją.

Reklama

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała kobiety w parku im. Tadeusza Mazowieckiego w Poznaniu. Zdarzenie miało miejsce 3 lipca br. w godzinach popołudniowych. Mężczyzna poruszający się na rowerze wymija kobietę, a następnie zatrzymuje się i odkłada rower na ziemię. Następnie nagle kopie kobietę w plecy. W wyniku tego uderzenia pokrzywdzona upada na ziemię. Mężczyzna wsiada na rower i przejeżdżając obok lezącej kobiety kopie ją ponownie w głowę. Kobieta doznała urazu miednicy. Chwilę później rowerzysta kopnął również 76-letniego mężczyznę, który w wyniku zadanego ciosu doznał złamania dwóch rąk.

Reklama

Osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny poruszającego się na rowerze, bądź mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Stare Miasto. Można się zgłaszać osobiście całą dobę lub pod numerem telefonu 61 84 124 11, 64 84 124 12 lub 997.