Jest nagranie i relacja policji z zatrzymania Bartosza D., podejrzanego o skatowanie psa. „Był zaskoczony pojawieniem się funkcjonariuszy”

  • Post category:Polska

Fundacja dla Szczeniąt Judyta, która opiekuje się skatowanym Fijo poinformowała o zatrzymaniu sprawcy. Teraz policjanci opublikowali relację z zatrzymania. 

Reklama

09.03.2018 około godz. 16:30 kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali poszukiwanego listem gończym 29-latka. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się nad psem.

Reklama

Do tego zdarzenia doszło pod koniec stycznia tego roku w Chełmży. Toruński sąd zdecydował o 14 dniowym areszcie dla poszukiwanego a prokuratura wydała za nim list gończy.

Kryminalni namierzyli i zatrzymali poszukiwanego w mieszkaniu w miejscowości Ostaszewo (gm. Łysomice). Podczas zatrzymania zachowywał się spokojnie i nie stawiał oporu, był zaskoczony pojawieniem się funkcjonariuszy.

29-latek trafił już do policyjnej celi. Wkrótce zostanie przetransportowany do jednostki penitencjarnej. O tym, kiedy zostanie przesłuchany zadecyduje prokurator.

Za przestępstwo, o które jest podejrzany może mu grozić do 3 lat więzienia.

Autor: mł. asp. Wojciech Chrostowski Zespół Komunikacji Społecznej KMP Toruń