Rodzina oprawcy szczeniaka prześladowana! Piszą nawet do niewinnego dziecka

  • Post category:Polska

„Witamy serdecznie. Niestety tym razem nie mamy dobrych informacji. Dzieje się bardzo niepokojąca rzecz. Na Facebooku ma miejsce niedopuszczalna sytuacja i nie możemy na to pozwolić. Dochodzi do prześladowania rodziny oprawcy, jego małoletniego syna. Dziecko ma dopiero 11 lat, nie odpowiada za czyny swojego ojca! Niczemu nie jest winien!!!” – napisali administratorzy profilu Pomoc dla Fijo. 

Reklama

Fot. Facebook
Fot. Facebook
Fot. Facebook
Fot. Facebook
Fot. Facebook

 

Reklama

„Wiadomości, które chłopiec otrzymuje są straszne! Są tam groźby, wyzwiska. Czym dziecko na to zasłużyło?! Uwierzcie mi, ten chłopiec i tak naprawdę wiele przechodzi, nawet nie jesteśmy w stanie uzmysłowić sobie jak wiele! Przypominam, że groźby są karalne!!! I obiecuję, że każda taka wiadomość z naszą pomocą wraz z danymi osoby znajdzie się na policji! APELUJE DO WAS – ZOSTAWCIE W SPOKOJU ŻONĘ I DZIECI OPRAWCY – TO NIE ONI ZAWINILI! POMÓŻCIE NAM ZŁAPAĆ SPRAWCĘ, ALE NIE PRZEŚLADUJCIE DZIECI! Ku przestrodze wstawiamy screeny tych wiadomości, konsekwencje prawne napewno będą wyciągane!!!
Edit: Ludzie, to nie jest najważniejsze czy 11latek może mieć konto na Facebooku, czy nie. To nie istota tego problemu, naprawdę.” – dodają admini