Bezlitośnie dźgał ofiarę nożem po całym ciele. Policja przybyła w ostatniej chwili!

W sobotę po godzinie 3 w nocy dyżurny łęczyńskiej komendy odebrał dwa zgłoszenia o tym, że na osiedlu Niepodległości w Łęcznej bije się dwóch mężczyzn. Niezwłocznie wysłał na miejsce patrol interwencyjny. Policjanci po dojechaniu na miejsce zobaczyli jak jeden z mężczyzn używając noża zadaje ciosy drugiemu.

Reklama

Fot. Policja

 

Sprawca na widok policjantów rzucił się do ucieczki. Po drodze wyrzucał noże. Po przebiegnięciu kilkuset metrów został zatrzymany przez policjantów. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec Łęcznej. Miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Reklama

Ofierze  została udzielona pomoc medyczna. 37-latek, mieszkaniec Łęcznej z ranami kłutymi na całym ciele został przewieziony do szpitala. Śledczy pracują nad ustaleniem okoliczności w jakich doszło do zdarzenia. Dziś zatrzymany 41-latek zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie a następnie do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

Policja dziękuje osobom, które powiadomiły łęczyńskich policjantów o bójce dwóch mężczyzn. Ich czujność oraz obywatelska postawa z dużym prawdopodobieństwem uratowały życie ofierze przestępstwa.

Close Menu