Jak sprawdza się pancerny telefon z Biedronki? O ładowaniu możecie zapomnieć

  • Post Category:Ciekawostki

Co jakiś czas dostajemy od Was pytania odnośnie produktów z Biedronki. Pytacie nas głównie o telefony i tablety. Po którejś wiadomości do Biedronki dyskont zapytał nas czy mamy ochotę przetestować sprzęt. Oto wrażenia z testu Hammera Delta, czyli pancernego myPhone’a.

Reklama

Reklama

Hammer Delta to najtańszy sprzęt w całej rodzinie Hammera. Telefon jest co prawda przystosowany do podstawowych funkcji, jak dzwonienie, wysyłanie wiadomości czy wykonywanie zdjęć, jednak jakość wykonania nie pozostawia wiele do życzenia.

Sprzęt jest pyło i wodoodporny, a gumowa obudowa i zakryte gumą wszystkie wejścia skutecznie chronią telefon przed wszelkimi uszkodzeniami.

Możliwości

Jeżeli szukacie telefonu o mnogiej licznie możliwości i do tego szalenie odpornego, lepiej skorzystajcie np. z Hammera Titan 2. Hammer Delta służy bowiem do dzwonienie, wysyłania SMS=ów, zagrania w kultowego Snake’a skorzystania z kalkulatora, latarki, radia, budzika czy odtwarzania muzyki. Można również wykonywać zdjęcia, ale ich jakość pozostawia wiele do zyczenia. Z drugiej strony nie ma się co dziwić, bo zdjęcia mozna wysłać jedynie MMS-em.

Do czego więc służy telefon? Jest to po prostu piekielnie odporny na uszkodzenia, wodę czy pył aparat do dzwonienia, odtwarzania muzyki i odbierania SMS-ów. Dzięki wyczuwalnej, plastikowej klawiaturze w tej ostatniej roli sprawdza się świetnie.

Co więcej, ma wejście na dwie karty SIM, a jego czas pracy na baterii jest doprawdy imponujący. Po pełnym ładowaniu możemy zapomnieć o ładowarce na przynajmniej tydzień. Telefon idealnie sprawdzi się więc np. w pracy biurowej, warsztacie, jako aparat do dzwonienia z terenu np. podczas niepogody i wszędzie tam, gdzie używanie smartfonów grozi uszkodzeniem.

Podsumowanie

Czy warto kupić telefon Hammer Delta? Zależy od Waszych preferencji. Jeżeli szukacie smartfona z mnóstwem możliwości nie jest to rozwiązanie dla Was lepiej dołożyć kolejne 150 zł (bo Delta kosztuje 159) i kupić Hammer Titan 2, którego sami zresztą używamy do pracy, internetu i wielu innych rzeczy.

Jeżeli natomiast potrzebujecie aparatu do dzwonienia, pisania, a do tego wytrzymałego zarówno fizycznie, jak i pod względem baterii jest to idealny telefon dla Was. Zachęcająca jest również cena – jedyne 159 zł.