Skandaliczny wpis influencerki na Facebooku! Internauci oburzeni!

Klaudia Jachira jest aktorką, absolwentką PWST, zajmuje się satyrą polityczną i komentowaniem bieżących wydarzeń w kraju. Wczoraj opublikowała ona wpis, który oburzył internautów.

„Prowadziłam dziś bal karnawałowy w przedszkolu. 80% chłopców było przebranych za…policjantów! Ten strój dobrze znam, poniewaz identycznie wygladają policjanci pacyfikujacy obywatelskie demonstracje. Za komuny też były bale w przedszkolach, jednak z tego co słyszałam, to nikt nie przebieral się za milicjanta… 
Żołnierz, Indianin, Spiderman ok. Ale policjant? 
Drodzy rodzice, naprawde chcecie, by Wasze dzieci budowały represyjne państwo? Wzywali na przesłuchania opozycjonistów, ochraniali miesięcznice, aresztowali za posiadanie białej róży?
Widok tylu „policjantów” nawet na balu w przedszkolu to przerażający widok.” – pisze Klaudia Jachira

Reklama

Na odpowiedzi internautów nie trzeba było długo czekać:

Reklama

„Jak ci sie krzywda stanie , to pierwsza bedziesz dzwonic na policje po pomoc. Musisz uzyc mozgu , ktorego nie masz I wiedz , ze policjanci na ulicy wykonuja polecenia swoich przelozonych , nie robia nic na co maja ochote tylko wykonuja polecenia. Mozna miec do ciebie pretensje , ze robisz cos w przedszkolu co sie komus nie podoba jednak ty realizujesz polecenia , przykazy swoich zwierzchnikow I ustawodawcow. Osobiscie uwazam , ze tak jak pedofilom , tobie tez powinni zabronic pracy z dziecmi.”

Do kogo te żale , do dzieci, ich rodziców, czy może do policji ? Napisałabym do Kaczyńskiego , ze bal w przedszkolu się nie udał , przez jego miesięcznice . Co drugi chłopiec w wieku przedszkolnym , marzy o tym by zostać policjantem . Marzy dziś i marzył kiedyś w komunie tez . Nie udało się zabłysnąć , sorry ale nie”

„Harcerstwo – oddziały paramilitarne, policja – jednostki szturmowe do pacyfikowania ludności o odmiennych upodobaniach wszelakich, straż pożarna – jednostki do inwigilowania mieszkań z wysokich drabin, listonosz- konfidenci kradnący rentę, leśnicy – mordercy zwierząt, drzew i antagoniści Kingi Rusin, kto tam jeszcze osi mundury… inkasenci gazowi, kominiarze (to nie mudury, ale w oczy się rzucają). Ja tam się cieszę, że mimo prób rożnych polityków wszelkiej maści jakość pracy policjantów rośnie.”

Należy się cieszyć, że chłopcy mają dobre wzorce i przebierają się za stróża prawa.. A nie np za Spidermana, który jest sztuczny, czy jakiegoś łobuziaka o co chodzi z tym postem? Kogoś przygrzało i to konkretnie. Kobieto co Ty tworzysz? Policja jest zajebiscie potrzebna i to nie do tego o czym piszesz.”

„Idąc tym tokiem rozumowania to po co Pani się przebiera za potwora w (tfuu!) haloween? Z myślą że jest Pani potworem? Dodatkowo, dzieci przebierają się za te osoby którę cenią lub podziwiają, najwidoczniej policjanci dają więcej dzieciom niż Pani nauka, rozumiem że była Pani biczowana na komendach że taki ma Pani osąd? Zamiast się cieszyć że nie przebierają się za bandziorów typu robin hood, janosik to Pani się krzywi o to że wybrali stróży prawa. Na koniec chce powiedzieć że cały Pani wpis wpisuję się w retorykę modernistycznego świata który zginie a wraz z nim, znikną grupy ludzi w sensie zostaną z tyłu za tego typu wpisy. Dzieci! nie przebierajcie się za rycerzy, to źli ludzie, przecież to oni wojowali…..”

Close Menu