Londyn: Somalijczyk oblał kwasem ciężarną kobietę!

  • Post category:Świat

Grupa Somalijczyków zaatakowała we wschodnim Londynie kobietę w ciąży. Napastnicy rozpylili kwas na jej brzuch. Partner kobiety został natomiast oblany kwasem na twarzy. Somalijczyk został aresztowany.

Reklama

Fot. Pixabay

Napastnicy zaatakowali na ulicy Mile End Road. Somalijczycy okrążyli ofiary. Nie spodobał im się fakt, ze kobieta jest w ciąży mimo iż para nie jest małżeństwem. Jest to przestępstwo przeciwko prawu szariatu. Wywiązała się kłótnia. Para chciała odejść, jednak zostali zaatakowani kwasem.

Reklama

Somalijczyk, 19-letni Mustafa Ahmed spryskał parę żrącym kwasem. Napastnik nakierował strumień kwasu na brzuch ciężarnej  kobiety i twarz partnera. Brytyjczycy trafili do szpitala z obrażeniami.

„Substancja skierowana na twarz ofiary, która natychmiast została silnie poparzona – powiedziała prokurator Kavitha Tharson. –  Kwas został wylany także na brzuch dziewczyny. Nie mam na razie informacji na temat wpływu tego co się stało na ciążę. Można jednak założyć, że jakiś wpływ na pewno jest.” – czytamy na portalu NewsBook