Łódz: Pijani rodzice rzucali niemowlakiem. Dziecko w stanie ciężkim

  • Post category:Polska

W czwartkową noc w Łodzi w jednym z mieszkań przy Obrońców Westerplatte. Ciężko ranne niemowlę trafiło do szpitala. Dzisiaj w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej w kamienicy przy ulicy Obrońców Westerplatte na Bałutach.

Reklama

Fot. Pixabay

Po dotarciu na miejsce policjanci zastali pijanych rodziców i rannego ośmiomiesięcznego chłopca. Dziecko zostało przewiezione do szpitala im. Konopnickiej w Łodzi.

Reklama

„O godzinie 3:05 policjanci dostali wezwanie do jednego z mieszkań, sąsiedzi usłyszeli płacz dziecka. Policja pojechała na miejsce. Na miejscu zastali rodziców 8-miesięcznego chłopca. 35 latkowie byli nietrzeźwi. Mężczyzna miał 2,4 promila, a kobieta 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zasinienie na głowie dziecka. Decyzja lekarza dziecko jest hospitalizowane. Informacje o jego stanie kluczone będą kluczowe w dalszym postępowaniu. Rodzice zostali zatrzymani do wytrzeźwienia.” – mówi kom. Adam Kolasa z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi w rozmowie z redakcją tosiedzieje.pl