Ach ta miłość…uszkodziła auto byłego chłopaka, bo ten…

  • Post category:Polska

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawczynię zniszczenia samochodu. Okazała się nią 22-latka. Kobieta nie mogła pogodzić się z rozstaniem i zniszczyła pojazd byłego partnera, gdyż ten zaczął spotykać się z inną. Teraz za ten niecodzienny wyraz miłości 22-latce grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Fot. Policja

 

Reklama

Kętrzyńscy kryminalni wyjaśnili sprawę zniszczenia samochodu marki Audi A3. Do zdarzenia doszło w nocy z 9 na 10 grudnia br. Nieznany wówczas sprawca, nocą, zniszczył powłokę lakierniczą pojazdu zaparkowanego na jednym z kętrzyńskich osiedli. Właściciel wycenił wartość strat na kwotę 1300 złotych. Stwierdził, że zniszczeniu uległy przednie lewe drzwi, lewy przedni błotnik oraz pokrywa silnika.

Zbierając materiał dowodowy w tej sprawie, śledczy ustalili i zatrzymali sprawczynię tego czynu. Okazała się nią 22-latka, była dziewczyna pokrzywdzonego. Kobieta usłyszała zarzut umyślnego zniszczenia mienia poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej.

Sprawczyni przyznała się do przedstawionego jej zarzutu. Powiedziała, że była bardzo zła i zdenerwowana na swojego byłego chłopaka, gdyż ten zaczął spotykać się z inną dziewczyną. Jak poinformowała auto byłego partnera porysowała kluczykiem od swojego pojazdu.

Za ten niecodzienny wyraz miłości  22-letniej kobiecie grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.