Tragiczna śmierć nastolatek. Oświadczenie policji

  • Post category:Polska

Policja opublikowała oświadczenie w którym wyjaśnia, jak doszło do odkrycia samochodu oraz wyjaśnia, jakie czynności zostaną teraz podjęte.

Reklama

Po kilku godzinach akcji z rzeki Wisłok w miejscowości Tryńcza na brzeg wyciągnięto daewoo tico. W wydobytym samochodzie odkryto ludzkie zwłoki. Funkcjonariusze ustalają tożsamość osób, których ciała znajdują się w daewoo. Na miejscu pod nadzorem prokuratora trwają policyjne czynności.

Reklama

Policjanci i strażacy przez kilka godzin pracowali w okolicach rzeki Wisłok w Tryńczy w powiecie przeworskim. Czynności te były związane z poszukiwaniem trzech zaginionych nastolatek z powiatu przeworskiego. Użyty dziś przez strażaków sonar wskazał, że na dnie rzeki znajduje się duży przedmiot – prawdopodobnie samochód. Warunki były bardzo trudne, nurkowie kilka razy schodzili pod wodę. Przed godz. 16 na brzeg wyciągnięto fioletowe daewoo tico w środku odkryto ludzkie ciała.

Trwają oględziny samochodu. Policjanci ustalają tożsamość osób, których ciała znajdują się wewnątrz auta. Na miejscu pod nadzorem prokuratora prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.