29-latek pobity na śmierć. Nieopodal znaleziono kolejne ciało

  • Post category:Polska

Inowrocławscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności bójki ze skutkiem śmiertelnym, do której doszło w wigilię. Kryminalni doprowadzili do sądu kolejnych zatrzymanych do sprawy. Tam zapadła decyzja o aresztowaniu czterech mężczyzn na 3 miesiące.

Reklama

Fot. policja

 

Reklama

W wigilię policjanci zostali powiadomieni, że na polu, w  jednej z miejscowości pod Złotnikami Kujawskimi leży zakrwawiony mężczyzna. Okazało się, że 29-latek nie żył. Już wstępne oględziny wykazały, że mężczyzna miał obrażenia  wskazujące na to, że do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.

Podczas policyjnych działań, które były prowadzone przez całe święta ustalono, że w przestępstwie brało udział kilkanaście osób. Osiem z nich zostało przez policjantów zatrzymanych. Spośród nich trzech mężczyzn, w wieku 22, 23 i 28 lat, po usłyszeniu zarzutów zostało tymczasowo aresztowanych, na 3 miesiące.

27 grudnia Inowrocławscy policjanci doprowadzili do sądu kolejne zatrzymane do sprawy osoby. Decyzją sądu 22, 25, 26 i 30-letni mężczyźni zostali aresztowani na 3 miesiące. Do sprawy zatrzymana jest jeszcze jedna osoba, z którą czynności z udziałem prokuratora w dalszym ciągu trwają.

Tego samego dnia około godziny 9:40 podczas działań policjantów ze strażakami oraz ratownikami WOPR, w stawie –oczku wodnym na terenie gminy Złotniki Kujawskie, znaleziono zwłoki 26-letniego mężczyzny. Trwają policyjne i prokuratorskie czynności, które maja na celu ustalenie, czy mężczyzna ten brał udział w zdarzeniu, do którego doszło w wigilię pod Złotnikami Kujawskimi. Przyczyna śmierci 26-latka znana będzie po sekcji zwłok zleconej przez prokuratora.