Libacje i seks przed kamerą. Znany patostreamer przenosi się do Warszawy [MATERIAŁ 18+]

  • Post Category:Ciekawostki

Patostreamy zdobywają ostatnio różne platformy do nadawania na żywo. W dużym skrócie można powiedzieć, że osoby nadające piją na umór, uprawiają seks, a nierzadko również używają przemocy i dzięki temu rośnie im widownia. Jednym z najbardziej znanych patostreamerów jest Rafatus, który przenosi się do Warszawy.

Reklama

Dlaczego o tym piszemy?

Reklama

Patostreamy, niestety, zdobywają sieć. Rafatus bił swoja partnerkę, pił na umór, nawet uprawiał seks za tzw. „donejty”. Są to drobne wpłaty od widowni na rzecz twórcy. W normalnym streamie, gdzie nadający pokazuje np. proces tworzenia sztuki, przydatne porady czy gra w gry i jest w tym dobry jest to forma wynagrodzenia dla autora.

Tutaj jednak wpłaty przekazywane są za picie, nadużywanie przemocy czy szokujące sceny, jak seks z Rafatusem, który jest praktycznie nieprzytomny z powodu alkoholu.

Program TVN Uwaga przekazał, że Rafatus po kilkukrotnej zmianie mieszkania (poprzednie były zdemolowane z powodu wymiocin na podłodze i aktów furii po alkoholu), teraz przenosi się do Warszawy. Obiecał, że podejmie się pracy, jednak już trzy dni później ponownie uruchomił patostreama na innej platformie. Poprzednie konto zostało zablokowane.

Jakby tego było mało po poprzednich wybrykach mężczyzna trafił do szpitala. Miał bowiem 4,90 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście, niektórzy, przytomni widzowie, w porę zawiadomili odpowiednie służby.

Rafatus przenosi się teraz do Warszawy i Bóg jeden wie, gdzie zamieszka i czy już tego nie zrobił. Uważajcie więc na swoje lokale i sąsiadów. Wyczyny „Rafatusa” możecie obejrzeć na powyższym filmie.