Znana piosenkarka Dorota R. z kolejnymi zarzutami
By Serecki - CC BY-SA 4.0 / Wikipedia

Znana piosenkarka Dorota R. z kolejnymi zarzutami

Piosenkarka Dorota R. usłyszała kolejne zarzuty - podaje Radio Eska. Dotyczą one składania fałszywych zeznań. Jak poinformował Łukasz Łapczyński, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie, sprawa toczy się w ramach odrębnego śledztwa i nie dotyczy zarzutów postawionych wcześniej.

Czytaj dalsze

13–go w piątek na złość sąsiadom postanowiła ukraść z klatki schodowej 4 pary butów

Dwa lata temu, 13–go w piątek Urszula L. na złość sąsiadom postanowiła zabrać im z klatki schodowej 4 pary butów wartych 600 zł. Swoją złość próbowała wyładować również na policjantach, którzy zamierzali odebrać jej skradzione buty i przekazać właścicielom. Agresywna kobieta podczas zatrzymania krzyczała, kopała i drapała. W efekcie usłyszała zarzuty kradzieży oraz znieważenia i naruszenia nietykalności funkcjonariuszy. Teraz za swoje postępowanie trafiła do zakładu karnego.

Czytaj dalsze

To nie przyszłość, to dzisiejsza Warszawa! Rusza test elektrycznego carsharingu!

Innogy Polska rozpoczyna test pierwszego w pełni elektrycznego car sharingu  w Warszawie. Do końca marca mieszkańcy stolicy za pomocą dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne, będą mogli wynająć auta elektryczne marek: BMW, Hyundai, Renault oraz Nissan. W trakcie testów każda osoba korzystająca z najmu aut od innogy, po wypełnieniu ankiety otrzyma 50% zniżki na usługę.

Czytaj dalsze

Uwaga! Zaginęła Elżbieta Gawlińska. Policja prosi o pomoc

Policjanci wydziału kryminalnego mokotowskiej komendy poszukują 76-letniej Elżbiety Gawlińskiej. Kobieta w dniu 16 lutego 2018r. pomiędzy godziną 15:00 a 20:00 wyszła z mieszkania na terenie Mokotowa i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną czy znajomymi. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej prezentowanej na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policjantami z wydziału kryminalnego.

Czytaj dalsze

Znaleźli martwego mężczyznę w kałuży krwi. Makabryczna zbrodnia w Gorzowie

Gorzowscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzewaną o zabójstwo 58-letniego mężczyzny, do którego doszło przed kilkoma dniami. Zebrany materiał dowodowy, poprzedzony wielogodzinną pracą policjantów wydziału kryminalnego i dochodzeniowo - śledczego oraz biegłych laboratorium kryminalistycznego KWP, doprowadził do postawienia 29-letniej kobiecie zarzutu zabójstwa. Grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Czytaj dalsze
Sensacja archeologiczna na budowie metra w Warszawie
Fot. Metro Warszawskie

Sensacja archeologiczna na budowie metra w Warszawie

Podczas budowy metra często odkrywa się niezwykłe znaleziska sprzed kilkuset lat. Nie inaczej było tym razem. Na budowie stacji metra C06 Księcia Janusza na poziomie hali odpraw (głębokość 9m) odkryto studnię sprzed około 300 lat.

Czytaj dalsze
Zabiła swoje nowo narodzone dziecko. Zbrodnia sprzed <span class="numbers">10</span> lat wykryta
Fot. Pixabay

Zabiła swoje nowo narodzone dziecko. Zbrodnia sprzed 10 lat wykryta

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali 42-latkę i jej znajomego. Kobieta jest podejrzana o to, że kilka lat temu zabiła swoje nowo narodzone dziecko, a pomagał jej w tym 66-latek. Kobieta przyznała się do winy i usłyszała zarzut zabójstwa dziecka. Mężczyźnie postawiono natomiast zarzut pomocy w ukryciu zwłok.

Czytaj dalsze
Close Menu
Close Panel